Contact Us Direct:
Reservations
 
   
Menu
 
---Overview
---General Info
---Facilities
---Dining Place
---Activities
---Getting There
---Location Map
---The Island Boracay
---Site Map
---Contact Us
     
  .......................................  

 

 willy's beach resort pic 01
willy's beach resort pic 02
willy's beach resort pic 03
willy's beach resort pic 04

 

Pokud navštívíte Ostrov Boracay, jeden resort budete mít na pameti, nejvíce kvuli jeho úžasné krásy a pozoruhodný mezník, že je to Willy Beach Resort. Má unikátní konstrukci vily stylu Stredomorí téma s mnoha kokosová palma a stromy kolem nej.

Stredisko má celkem ctyricet pokoju, všechny plne vybavené-klimatizace, která je vhodná pro všechny jejich cenné hostu. Všechny pokoje jsou zde velmi pohodlné a soukromé, jak budete mít váš odpocinek.

Krome airconditions v pokojích, všechny jsou s teplou a studenou soukromé lázne. Restaurace a bar, který je s výhledem na bílé pláži mohli videt krásný západ slunce. Musí mít také k dispozici konferencní zarízení vybavené audio a video mužete ubytovat až jeden-sto padesát osob.

Zkušený na vlídné prijetí a pohostinnost všech zamestnancu, pro které ošetrené všechny hosty jako clena rodiny, zda první nebo není-casovac na ostrove.

Cítit krásná zarízení a mimorádné pohostinném služby pouze zde v Willy to Beach Resort se nachází na svet renomované prášek-stejne jako bílý písek pláží - ostrov Boracay.

 

 

 

Vítejte

Willy je to Beach Resorts, nejžhavejší turistické míste na Filipínách, kde zahranicní a místní obyvatelé se ocitnou v ráji, kde mimo svet zajímá. Jsou ocitnout relaxaci, štestí a radosti s jejich lásky jsou speciálne rodinu na nejdostupnejšími náklady. Zjistete si nyní naše promos a diskontovány sazeb.

Budeme ocení English vyšetrování transakcí. Navštivte naše Úvod ted.

 

 

 

 

 
 
philippine flagsaudi arabia flagbulgaria flagchina flagcroatia flagczech republic flagdenmark flagnetherlands flagfinland flagfrance flaggermany flaggreece flagisrael flagindia flagindonesia flagitaly flagjapan flagsouth korea flaglatvia flaglithuania flagnorway flagpoland flagportugal flagromania flagrussia flagserbia flagslovakia flagslovenia flagspain flagsweden flagukraine flag
 
   
Some contents are property of their respective owners and contributors and may be protected by copyrights. We are not responsible for any mistakes in information materials, written or any other kind. This is a travel agent website. All Rights Reserved Saturday, 24 February 2018, 11:39 PM CST