Contact Us Direct:
Reservations
 
   
Menu
 
---Overview
---General Info
---Facilities
---Dining Place
---Activities
---Getting There
---Location Map
---The Island Boracay
---Site Map
---Contact Us
     
  .......................................  

 

 


 

willy's beach resort pic 01
willy's beach resort pic 02
willy's beach resort pic 03
willy's beach resort pic 04

 

Ak navštívite Ostrov Boracay, jeden resort budete mat na pamäti, najviac kvôli jeho úžasnej krásy a pozoruhodný medzník, že je to Willy Beach Resort. Má unikátnu konštrukciu vily štýle Stredomoria tému s mnohými kokosové palmy a stromy okolo neho.

Stredisko má celkom štyridsat izieb, všetky plne vybavené-klimatizácia, ktorá je vhodná pre všetky ich cenné hostí. Všetko izby sa tu velmi pohodlné a súkromné, ako budete mat váš odpocinok.

Okrem airconditions v izbách, všetky sú s teplou a studenou súkromné kúpela. Reštaurácia a bar, ktorý je s výhladom na bielej pláži mohli vidiet krásny západ slnka. Musia mat tiež k dispozícii konferencné zariadenia vybavené audio a video môžete ubytovat až jeden-sto pätdesiat osôb.

Skúsený na vlúdne prijatie a pohostinnost všetkých zamestnancov, pre ktoré ošetrené všetky hostami ako clena rodiny, ci prvý alebo nie je-casovac na ostrove.

Cítit krásna zariadenia a mimoriadne pohostinné služby len tu v Willy to Beach Resort sa nachádza na svet renomované prášok-rovnako ako biely piesok pláží - ostrov Boracay.

 

 

 

Vitajte

Willy je to Beach Resorts, najhorúcejšie turistické mieste na Filipínach, kde zahranicná a miestni obyvatelia sa ocitli v raji, kde mimo svet zaujíma. Sú ocitnút relaxáciu, štastia a radosti s ich lásky sú zvlášt rodinu na najdostupnejším náklady. Zistite si teraz naše promos a diskontovat sadzieb.

Budeme ocenia English vyšetrovanie transakcií. Navštívte našu Úvod teraz.

 

 

 

 

 
 
philippine flagsaudi arabia flagbulgaria flagchina flagcroatia flagczech republic flagdenmark flagnetherlands flagfinland flagfrance flaggermany flaggreece flagisrael flagindia flagindonesia flagitaly flagjapan flagsouth korea flaglatvia flaglithuania flagnorway flagpoland flagportugal flagromania flagrussia flagserbia flagslovakia flagslovenia flagspain flagsweden flagukraine flag
 
   
Some contents are property of their respective owners and contributors and may be protected by copyrights. We are not responsible for any mistakes in information materials, written or any other kind. This is a travel agent website. All Rights Reserved Saturday, 24 February 2018, 11:37 PM CST