Contact Us Direct:
Reservations
 
   
Menu
 
---Overview
---General Info
---Facilities
---Dining Place
---Activities
---Getting There
---Location Map
---The Island Boracay
---Site Map
---Contact Us
     
  .......................................  

 

 


willy's beach resort pic 01
willy's beach resort pic 02
willy's beach resort pic 03
willy's beach resort pic 04

 

Якщо ви відвідаєте острів Boracay один курорт ви будете пам'ятати, тому що більшість її чудовий красою і чудовою подією, що Віллі в Beach Resort. Вона володіє унікальним вілла стилі середземноморської тему з багатьма кокосових пальм та дерев навколо неї.

Курорт має у загальній складності сорок номерів, повністю обладнаних кондиціонером, який підходить для всіх їх цінні гостей. Номери тут дуже комфортно і приватних, як вам вашого відпочинку.

Крім airconditions в номерах, все з гарячою і холодною приватні лазні. Ресторан і бар, що є видом білого пляжу можна було побачити гарний захід сонця. Вони також конференційні приміщення обладнані аудіо та відео можуть розміститися до сто п'ятдесят чоловік.

Досвідчені теплий і привітний прийом усіх співробітників, так як вони звертаються всі гості тут як члена родини, будь то перший таймер или нет на острові.

Почувствуй красивих об'єктів і виняткових гостинною послуги тільки тут, на Вилли в Beach Resort розташований на всесвітньо відомий порошок типу білий пісок пляжів - Острів Boracay.

 

 

Ласкаво просимо


Вілла в Beach Resort, туристичні гарячі плями на Філіппінах, де іноземні та місцеві мешканці опиняються в раю, де далеко від світу турбот. Вони знаходять себе расслабляющим, щастя та радості в їх любов з них спеціально в сім'ї найбільш доступною ціною. Дізнайтеся зараз наші Акції та знижки.

Ми будемо вдячні Англійська розслідування угод. Відвідайте наш сайт зараз.

 

 

 
 
philippine flagsaudi arabia flagbulgaria flagchina flagcroatia flagczech republic flagdenmark flagnetherlands flagfinland flagfrance flaggermany flaggreece flagisrael flagindia flagindonesia flagitaly flagjapan flagsouth korea flaglatvia flaglithuania flagnorway flagpoland flagportugal flagromania flagrussia flagserbia flagslovakia flagslovenia flagspain flagsweden flagukraine flag
 
   
Some contents are property of their respective owners and contributors and may be protected by copyrights. We are not responsible for any mistakes in information materials, written or any other kind. This is a travel agent website. All Rights Reserved Saturday, 24 February 2018, 11:43 PM CST